Rabaty w Za-kontaktowani Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Za-kontaktowani

Za-kontaktowani

Extra kupon na zakup z 80 zł rabatem

Wartość zniżki:
80 zł

Ważne na:
✔️ pierwszy zakup. W zestawie startowym Programu Zakontaktowani, dodatkowo znajdziesz unikalny kod o wartości 80zł na pierwszy zakup. Podaj go w formularzu rejastracyjnym Programu. ✔️ Nowi klienci
Za-kontaktowani

40% zniżki na pierwszy zakup

Wartość zniżki:
40%

Ważne na:
✔️ w Programie Zakontaktowani. Program dostępny jest także na urządzeniach mobilnych. ✔️ Nowi klienci
Za-kontaktowani

30 dni za darmo

Wartość zniżki:
30 dni za darmo

Ważne na:
✔️ zestaw soczewek o wartości ponad 100 zł. Zarejestruj się na płatne badanie wzroku w partnerskim salonie Programu Zakontaktowani; Na umówione badanie wzroku zabierz ze sobą wygenerowany podczas rejestracji QR kod; Po badaniu odbierz zestaw soczewek. ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Myprotein
Kody rabatowe w Myprotein
Bestsellerowe kolekcje nawet 70% taniej!

Informacje o Za-kontaktowani

Za-kontaktowani
4.8 z 5 gwiazdek 4 Oceny dla Za-kontaktowani

Wypróbuj soczewki kontaktowe Alcon ze sklepu Za-kontaktowani. Kod rabatowy dostępny w Kupony.pl umożliwi ci sprawdzenie soczewek i przekonanie się, że jest to doskonała alternatywa dla okularów. ALCON jest cenionym na całym świecie producentem soczewek kontaktowych.

Rabaty w Za-kontaktowani 3
Największy rabat w Za-kontaktowani 80 zł
Rabaty dla nowych klientów 2
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 19.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Alcon Polska sp. z o.o.
ul. Marynarska 15
02 - 674 Warszawa

Sklep Za-kontaktowani oferuje soczewki firmy ALCON

W ofercie sklepu Za-kontaktowani można znaleźć różniego rodzaju soczewki a także płyny pielęgnacyjne firmy ALCON.
Od samego początku istnienia priorytetem dla ALCON jest rozwój technologii, dzięki której noszenie soczewek jest komfortowe i nie podrażnia oczu.
Obecnie coraz więcej osób, posiadających wady wzroku decyduje się na wypróbowanie soczewek kontaktowych. Firma ALCON oferuje darmowe soczewki na próbę, dzięki czemu każdy klient może zupełnie za darmo sprawdzić jakość soczewek ALCON.

Promocje Za-kontaktowani – wykorzystaj swoją szansę

Promocje Za-kontaktowani umożliwiają wszystkim sprawdzenie jakości a także komfortu noszenia soczewek. Każdy, kto zdecyduje się na wykonanie badania wzroku w autoryzowanym przez ALCON salonie optycznym odbierze startowy zestaw soczewek zupełnie za darmo. Ponadto promocja Za-kontaktowani gwarantuje również rabat 50%  na pierwszy zakup soczewek. Wystarczy wypełnić na stronie odpowiedni formularz oraz zapisać się na badanie. Promocje Za-kontaktowani zaznaczone są na stronie internetowe, dzięki czemu każdy może je na bieżąco sprawdzać.

Kod rabatowy Za-kontaktowani – odbierz soczewki w niższej cenie

Dzięki naszemu serwisowi masz dostęp do wszystkich ofert specjalnych sklepu Za-kontaktowani. Kody rabatowe pozwolą ci taniej kupić zestawy soczewek a także skorzystać z darmowej przesyłki. Zastanawiasz się czy soczewki są dla Ciebie? A może po prostu chcesz kupić nowe? Wykorzystać kod rabatowy Za-kontaktowani i płać mniej. Firma ofertuje szeroki wybór soczewek, dzięki czemu na pewno znajdziesz te, które najbardziej ci odpowiadają. Kody rabatowe Za-kontaktowani to wysokiej jakości w niskiej cenie, powiedz o tym swoim znajomym.

Stali klienci sklepu Za-kontaktowani zyskują więcej

Jeśli wypróbowałeś już soczewki kontaktowe ALCON i jesteś z nich zadowolony z pewnością będziesz chciał korzystać z nich dalej. Darmowe opakowanie soczewek lub duża zniżka to oferty, obok których nie można przejść obojętnie. Kup dowolne soczewki ALCON. Kod rabatowy odnajdziesz w rogu każdego opakowania oznaczonego promocją. Wpisz go na stronie firmy a do twojego indywidualnego konta zostaną dopisane punkty. Każdy kod rabatowy Za-kontaktowani to dodatkowy rabat na kolejne zakupy lub całkowicie darmowe soczewki.

Jak wykorzystać kupon rabatowy Za-kontaktowani?

Po prostu sprawdź kody rabatowe i promocje Za-kontaktowani w naszym serwisie. Następnie wybierz tę, która najbardziej ci odpowiada i postępj zgodnie ze wszystkimi wskazówkami na stronie producenta. Voucher oraz kod rabatowy Za-kontaktowani otrzymasz w wiadomości e-mail bądź SMSem. Będziesz go mógł wykorzystać we wskazanym salonie optycznym

Szeroka gama produktów ALCON

ALCON od wielu lat jest liderem wśród producentów soczewek kontaktowych. Oferowane przez firmę produkty to soczewki jednodniowe, soczewki miesięczne, płyny do pielęgnacji a także soczewki kolorowe. Wszystkie produkty są dokładnie opisane na stronie internetowej.

Sprawdź najbliższy salon

Jeśli chcesz wykorzystać kody rabatowe Za-kontaktowani dostępne w Kupony.pl sprawdź najpierw, czy w twojej okolicy jest autoryzowany przez firmę salon optyczny, w którym będziesz mógł zrealizować usługę. W ten sposób zaoszczędzisz swój czas oraz ułatwisz sobie całą procedurę.

Odstąpienie od umowy

Oczywiście każdy klient może być niezadowolony ze świadczonej usługi i produktu i ma prawo, aby się od tego odwołać. W tym celu należy kontaktować się bezpośrednio z firmą, ponieważ każda promocja Za-kontaktowani jest opatrzona osobnym regulaminem

Centrum obsługi klienta

Osoby, które mają jakiekolwiek pytania lub wątpliwości odnośnie oferty Za-kontaktowani mogą wysyłać zapytania poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie. Sklep Za-kontaktowani umożliwia również kontakt za pośrednictwem infolinii.