Rabaty w Żabka Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Żabka

Żabka

Najlepsze promocje w sieci Żabka

Wartość zniżki:
Najlepsze promocje w sieci Żabka

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci
Twoje ulubione produkty w super cenach
Twoje ulubione produkty w super cenach Sprawdź aktualne promocje!
Żabka

Sprawdź nową interaktywną gazetkę

Wartość zniżki:
interaktywna gazetka

Ważne na:
✔️ interaktywna gazetka ✔️ Wszyscy klienci
Żabka

Pobierz aplikację mobilną żappka

Wartość zniżki:
darmowa aplikacja

Ważne na:
✔️ Aplikacja mobilna ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Survival - wszystko na wyprawę w teren
Kody rabatowe w Konesso
Kody rabatowe w Konesso
Ekspres do kawy w limitowanej edycji!

Informacje o Żabka

Żabka
4.1 z 5 gwiazdek 19 Oceny dla Żabka

Każdy z nas był kiedyś z pewnością w jednym ze sklepów Żabka, ale kto robił tam zakupy ze zniżką? Spradź jakie promocje i rabaty mamy dla Was przygotowane!

Rabaty w Żabka 3
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 10.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Żabka Polska sp. z o.o.
Plac Andersa 7
Poznań

Żabka jest największą polską siecią niewielkich sklepów spożywczych. Sieć funkcjonuje na zasadzie ajencji. Markę Żabka stworzył w roku 1998 Mariusz Świtalski, były właściciel firmy Elektromis. W roku 2007 sieć została sprzedana czeskiemu przedsiębiorstwu Penta Investments. Na dzień dzisiejszy, w całej Polsce znajduje się ponad 3 tysiące sklepów Żabka.

Codzienne Korzyści w Żabka promocje

Kupując w sklepie możemy liczyć na atrakcyjne Żabka promocje. Sieć regularnie aktualizuje swoją ofertę, z którą możemy być na biężaco zapisując się do newslettera na stronie internetowej. Stałą ofertę sklepu są wielopaki, kupując dwa lub trzy produkty jednocześnie otrzymujemy korzystne Żabka promocje. Kupując w Żabce, mamy możliwość zbierania e-znaczków, które możemy później wymienić na nagrody takie jak darmowy bilet do Multikina. Dzięki zbieraniu e-znaczków możemy również odbierać kupony rabatowe, z którymi niektóre produkty kupimy ze zniżką. Aby rozpocząć czerpanie korzyści płynące z kolekcjonowania e-znaczków, musimy w dowolnym sklepie sieci Żabka poprosić o wydanie odpowiedniej karty lub breloczka z unikatowym identyfikatorem, którego użyjemy w trakcie rejestracji karty na stronie internetowej sklepu.

Jak uzyskać Żabka kupony rabatowe ?

Nic bardziej prostego. Aby dostać Żabka kupony rabatowe, wystarczy przejść się do sklepu, oraz zapytać o ich aktualną dostępność. Jeśli Żabka kupony rabatowe będą w danym momencie dostępne, dostaniemy je bez problemu, tak jak wszystkie inne promocje w sklepie Żabka.

Produkty spożywcze w Żabce

W sieci sklepów Żabka kupimy niezbędne produkty spożywcze, takie jak mięso, nabiał, przekąski, słodycze, owoce i warzywa, a także pieczywo. W tym sklepie kupimy także alkohol oraz papierosy. Dobrą informacją dla e-palaczy jest wprowadzenie do asortymentu większości Żabek olejków oraz grzałek do e-papierosa. Co więcej, sieć prowadzi usługę „drobne rachunki”, dzięki której przy okazji zakupów będziemy mogli uiścić comiesięczne opłaty za prąd, czynsz albo telefon. A jeśli potrzebujemy gotówki, a w pobliżu nie ma ani jednego bankomatu? Jest żabkomat! W sklepie przy płatności kartą możemy wypłacić do 500 zł przy użyciu karty MasterCard i Maestro, oraz do 300 zł w przypadku karty Visa.

Dostawa produktów w sieci Żabka

Żabka nie oferuje możliwości dowozu zakupów, które wykonamy w tej sieci. Na ten moment nie uzyskamy żadnej formy dostaw produktów do domu.

Zwroty produktów zakupionych w Żabce

Żabka to sklep, który przyjmuje wszystkie uszkodzone, niepełne, lub niezgodne z opisem produkty, których dokonaliśmy zakupu w jej sieci sklepów. Podstawą do zwrotu jest oczywiście paragon.

Kontakt z obsługą Żabki

Firma mieści się pod następującymi danymi teleadresowymi: Żabka Polska sp. z o.o. - Plac Andersa 7, 61-894 Poznań. Jest to główna siedziba firmy, do której możemy kierować wszelkie zapytania listowne, pocztą tradycyjną. Oprócz tego, do naszej dyspozycji jest również numer 618 563 700, który jest numerem infolinii sklepów Żabka. Jeśli preferujemy adres e-mail możemy napisać pod wskazany adres: sekretariat@zabka.pl.