Rabaty w Zaplo Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Zaplo

Zaplo

15 000 zł w atrakcyjnej pożyczce

Wartość zniżki:
15 000 zł w atrakcyjnej pożyczce

Ważne na:
✔️ na wszystko. Szczegóły oraz RRSO bezpośrednio na stronie ✔️ Wszyscy klienci

Informacje o Zaplo

Zaplo
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Zaplo

Zastanawiasz się nad pożyczką? Sprawdż ofertę oraz przygotowane przez Zaplo kody rabatowe, aby skorzystać z taniej dodatkowej gotówki na Twoje potrzeby!

Rabaty w Zaplo 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 20.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Zaplo sp. z o.o.
ul. 17. Stycznia 56
Warszawa

Weź pożyczkę w Zaplo i spłacaj w niskich ratach!

Firma Zaplo jest częścią grupy kapitałowej 4finanse group. To firma, która zajmuje się udzielaniem pożyczki. W sieci jest bardzo wiele firm, które udzielają pożyczek, jednak nie wszystkie mają tak dobre opinie jak Zaplo. Działa ona od 2012 roku w kilku krajach takich jak Finlandii, Danii, Szwecji, Łotwie, Litwie oraz oczywiście w Polsce i zbiera doskonałe recenzje od wielu użytkowników. Przy częstym korzystaniu, Zaplo kody rabatowe stosuje wobec stałych klientów, którzy zawsze spłacają pożyczki na czas i są rzetelni. Zwykle tego rodzaju ulgi są stosowane w niższym oprocentowaniu pożyczki.

Co zrobić, żeby otrzymać pożyczkę?

Sposób wzięcia pożyczki jest bardzo prosty. Wystarczy się zarejestrować na oficjalnej stronie Zaplo, po czym otrzymuje się na swoim koncie informacje, ile można pożyczyć od Zaplo i ile za to otrzymamy dodatkowych opłat.  Jest to bardzo proste, ponieważ strona ma specjalny suwak, który pokazuje, ile będzie kosztów, przy wzięciu konkretnej pożyczki. Każdy użytkownik sam decyduje, ile chce pożyczyć i widzi od razu, czy godzi się na takie koszty. Bardzo często Zaplo kody rabatowe stosuje, szczególnie dla stałych już klientów. Z tego między innymi powodu, jeśli w ogóle szukamy pożyczki, warto korzystać z tej firmy.  Podpisanie umowy pożyczki nie występuje w formie papierowej, tylko zatwierdzenie pożyczonej kwoty jest jej podpisaniem. Oczywiście umowa i warunki, jakie będą nas przez cały okres rozliczeniowy obowiązywały, są dostępne na stronie. Czasami Zaplo promocje stosuje, które oczywiście oznaczają, że w danym czasie będzie niższe oprocentowanie.

Spłata pożyczki po terminie

Istnieje możliwość spłaty pożyczki po terminie, jednak trzeba zgłosić taką możliwość. Oczywiście na przerwę w spłacie trzeba poczekać, ponieważ nie zawsze taka opcja jest dostępna. To firma wysyła informację o takiej możliwości. Naturalnie nie wszystkim, tylko tym, którzy zgłosili taką możliwość. Przesunięcie terminu jest płatne, kwota zaś ustalana przez firmę. Należy jednak czytać dokładnie umowę, ponieważ jeśli na ową pożyczkę Zaplo promocje jakieś dawał, to umowa może wyglądać inaczej niż zwykle.

Czy można zrezygnować z pożyczki?

To pytanie, które zadaje sobie wiele osób. Oczywiście jest taka możliwość. Po prostu w terminie 14 dni trzeba zgłosić rezygnację z pożyczki. Dobrze jest wcześniej przed upływem terminu napisać o rezygnacji, żeby nie było nieporozumień. Oczywiście w momencie rezygnacji należy zwrócić całą pożyczoną kwotę. W momencie rezygnacji nie ma znaczenia, że akurat Zaplo kody rabatowe na tę pożyczkę zastosowało, ponieważ klient po prostu rezygnuje z niej. Kwota musi wpłynąć do 30 dni od odstąpienia od umowy, zaś pożyczkobiorca płaci wyłącznie odsetki za ten okres. Kwota odsetek w stosunku dziennym wynosi 0,027%.

Warto się zastanowić, zanim pochopnie podejmie się decyzję o pożyczce, ponieważ kiedy jest już udzielona pożyczka, wówczas trzeba ją w całości spłacić wraz z odsetkami.

Pytania do Biura Obsługi Klienta

Każdy, kto zdecyduje się na to, żeby wziąć pożyczkę, powinien najpierw dokładnie się zapoznać z umową oraz warunkami pożyczki. Jeśli czegoś się nie rozumie, należy skontaktować się z obsługą. Najprościej jest wejść na czat udostępniony przez stronę, na którym zawsze jest jakiś konsultant. Jeśli ktoś woli zadzwonić, dostępna jest infolinia pod numerami  221 333 888 lub 222 673 000. Dostępna jest ona w godzinach od 6:00 do 23:00. Można oczywiście też napisać e-maila na adres: kontakt@zaplo.pl. Warto jednak pamiętać, że w przypadku, gdy potrzebna jest szybka odpowiedź, bo musimy podjąć decyzję szybko, najlepszym sposobem na wyjaśnienie wątpliwości, jest czat z konsultantem.