5.0 od 5 gwiazdek

Łącznie 4 ocen

Zdrowegeny Kod Rabatowy

Zdrowegeny Screenshot

Zdrowegeny TOP Oferta Polecane przez Maria

Zdrowegeny Logo

30% Rabat

30% rabatu na badania genetyczne
ważny do do odwołania

 • ważne na badania genetyczne
 • Bez kwoty minimalnej
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 130 razy

Aktualne kupony rabatowe Zdrowegeny & oferty

Zdrowegeny Logo

49 zł Oferta

Od 49 zł za badania krwi
ważny do do odwołania

 • ważne na wybrane badania krwi
 • Bez kwoty minimalnej
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 17 razy
Zdrowegeny Logo

301 zł Rabat

301 zł rabatu na badania prenatalne
ważny do do odwołania

 • ważne na nieinwazyjne badania prenatalne - Test Harmony. Pakiet obejmuje: ryzyko zespołu Edwardsa, płeć dziecka, ryzyko aneuploidii chromosomów płci X i Y, ryzyko zespołu Downa, ryzyko zespołu Pataua
 • Bez kwoty minimalnej
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 6 razy
Zdrowegeny Logo

49 zł Oferta

Od 49 zł za badania na choroby intymne
ważny do do odwołania

 • ważne na wybrane badania na choroby intymne
 • Bez kwoty minimalnej
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 5 razy
Zdrowegeny Logo

20% Rabat

20% rabatu na testy dietetyczne
ważny do do odwołania

 • ważne na wybrane badania MMUNOdiagDIETA, alergie, gen otyłości i inne
 • Bez kwoty minimalnej
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 94 razy
Zdrowegeny Logo

111 zł Promocja

111 zł rabatu na test na ojcostwo
ważny do do odwołania

 • ważne na wybrane testy na ojcostwo
 • Bez kwoty minimalnej
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 7 razy

Oferty Zdrowegeny

„Nie przegap już żadnej promocji Zdrowegeny“

Prosimy o potwierdzenie warunków Polityki Prywatności

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

Sprawdź!
Oferta

Sieć salonów Paris Optique w Polsce
Oferta pokaż

1 zł
Promocja

Prezent za 1 zł do zamówień powyżej 150 zł
Promocja pokaż

28%
Rabat

Aktualne promocje i rabaty!
Rabat pokaż

Okazje!
Promocja

Tanie kosmetyki do manicure i pedicure
Promocja pokaż

Sprawdź!
Oferta

Pakiet Medycyna bez granic – Best Doctors
Oferta pokaż

20%
Kupon

20% kod rabatowy na wszystko!
Kupon pokaż

10%
Rabat

10% rabatu dla kupujących regularnie
Rabat pokaż

15%
Kupon

20% kod rabatowy do nowych restauracji - Festiwal Nowości
Kupon pokaż
 1. Dostępne na ZdroweGeny.pl rabaty i zniżki na badania
 2. Aktywuj na ZdroweGeny.pl kod rabatowy - instrukcja
 3. Oferta ZdroweGeny.pl
 4. Dlaczego warto wybrać ZdroweGeny.pl?
 5. Znajdź ZdroweGeny.pl na facebooku i instagramie
 6. Odstąpienie od umowy
 7. Masz pytania? Zadzwoń

Zdobądź przygotowane przez portal ZdroweGeny.pl zniżki na badania i skorzystaj z nowoczesnej diagnostyki DNA

Z każdym rokiem zwiększa się społeczna świadomość roli, jaką odgrywa odpowiednia diagnostyka i wczesne wykrywanie poważnych chorób. Analizując swoje DNA możesz podjąć odpowiednie leczenie lub profilaktykę i zapewnić sobie dłuższe życie. Wykorzystaj przygotowane przez ZdroweGeny.pl promocje i zadbaj o swoje zdrowie już dziś.

zdrowegeny logo

Dostępne na ZdroweGeny.pl rabaty i zniżki na badania

Wybierając pakiet badań genetycznych na ZdroweGeny.pl możesz skorzystać z dostępnych w serwisie zniżek i rabatów. Na stronie regularnie pojawiają się przygotowane przez ZdroweGeny.pl rabaty, dzięki którym zapłacisz za badania nawet do 30% mniej. Ceny najpopularniejszych badań są okresowo obniżane, dlatego warto śledzić organizowane na ZdroweGeny.pl promocje. Aby dodatkowo otrzymać od ZdroweGeny.pl kod rabatowy, upoważniający do zniżek na zamówione usługi, podaj na stronie swój numer. Wybierz interesujący cię pakiet badań i kliknij "zamów". Na ekranie pojawi się niebieskie okienko z napisem "Odbierz zniżkę na badanie". Wprowadź w wyznaczone pole swój numer telefonu, aby otrzymać od ZdroweGeny.pl kupon rabatowy. Po chwili dostaniesz SMS ze specjalnym kodem, upoważniającym cię do otrzymania zniżki. O tym, jak zrealizować na ZdroweGeny.pl kody zniżkowe przeczytasz w akapicie poniżej.

Aktywuj na ZdroweGeny.pl kod rabatowy - instrukcja

Aby uzyskać w ZdroweGeny.pl zniżki na pakiety badań genetycznych, możesz posłużyć się odpowiednim kodem rabatowym. Przygotowane przez ZdroweGeny.pl kupony rabatowe otrzymasz smsem, podając swój numer telefonu na portalu. Znajdziesz je także w mediach społecznościowych lub odszukasz w serwisie Kupony.pl. Jeśli chcesz zrealizować na ZdroweGeny.pl kod rabatowy, postępuj zgodnie ze wskazaniami poniższej instrukcji:

 1. Wybierz na stronie Kupony.pl ulubioną promocję i przejdź (klikając w nią) na stronę ZdroweGeny. Sprawdź dostępne badania. Wybierz z oferty interesujący cię pakiet i kliknij przycisk “Dowiedz się”, by poznać szczegóły usługi.
 2. Jeśli zdecydujesz się na konkretne badanie, kliknij “Zamów”.
 3. Wyświetli się okno, pokazujące zawartość twojego koszyka. Pod listą wybranych pakietów zobaczysz pole, przeznaczone na honorowany przez ZdroweGeny.pl kod rabatowy. Wprowadź kod, a następnie kliknij “Zrealizuj”, by uzyskać zniżkę.
 4. Jeśl kod został wprowadzony poprawnie, kwota do zapłaty natychmiast się obniży. Przejdź “Do Kasy”, aby sfinalizować swoje zamówienie.

zdrowegeny kod rabatowy

Oferta ZdroweGeny.pl

ZdroweGeny.pl to portal oferujący usługi z zakresu badań genetycznych. Możesz tu wykupić profesjonalny pakiet nieinwazyjnych badań, które dostarczą ci istotnych i rzetelnych informacji o twoim zdrowiu. Badania DNA pomogą ci rozpoznać choroby na wczesnym etapie rozwoju i podjąć skuteczne leczenie. Umożliwią ci również przygotowanie się na ewentualne przyszłe dolegliwości i rozpoczęcie profilaktyki. Dzięki wiedzy, na temat swojego stanu zdrowia możesz zapobiec wielu groźnym chorobom lub znacznie ograniczyć ryzyko ich wystąpienia.

W ofercie firmy znajdziesz badania genetyczne, które pomogą ci określić indywidualne ryzyko zachorowania na złośliwy nowotwór. Dostępne są pakiety dla kobiet i mężczyzn, uwzględniające typowe zagrożenia nowotworowe dla każdej z płci. Tego rodzaju badania skierowane są przede wszystkim do osób, które doświadczyły przypadków chorób nowotworowych w swojej rodzinie, lub obawiają się przekazania predyspozycji do nowotworu dzieciom. Do grup ryzyka należą również osoby palące papierosy, oraz kobiety przyjmujące antykoncepcję hormonalną.

Znajdziesz tu również badania, diagnozujące najpopularniejsze choroby weneryczne. Są one dokonywane całkowicie anonimowo, a twój wynik pozostanie jedynie do twojej wiadomości. Wykonując proste badanie możesz przekonać się, czy nie cierpisz na groźną chorobę zakaźną, lub czy nie jesteś nosicielem wirusa HIV.

Na ZdroweGeny.pl możesz wykupić także pakiety badań dietetycznych, które precyzyjnie określą produkty, których nie toleruje twój układ pokarmowy. Wyniki tego testu powolą ci wprowadzić korzystne zmiany w diecie.

Możesz wybrać także kompletny pakiet badań Genodiet Completo, który pomoże ci ustalić twój indywidualny profil metaboliczny i dobrać dietę odpowiednią do DNA. Stosowanie odpowiednich produktów spożywczych może w znacznym stopniu ograniczyć ryzyko wystąpienia takich chorób jak cukrzyca, nadciśnienie tętnicze czy otyłość.

Kobiety, które spodziewają się dziecka, mogą wykupić na ZdroweGeny.pl pakiet nieinwazyjnych badań prenatalnych. Badania są całkowicie bezpieczne, nie stanowią ryzyka do uszkodzenia płodu, a przy tym są niezwykle dokładne i pozwalają na wczesne wykrycie chorób genetycznych.

Badania oferowane przez ZdroweGeny.pl wykonywane są z próbki śliny lub krwi i nie niosą ze sobą ryzyka powikłań.

zdrowegeny oferta

Dlaczego warto wybrać ZdroweGeny.pl?

ZdroweGeny.pl to projekt wspierany przez Unię Europejską i współfinansowany przez największy fundusz venture capital w Polsce. Portal cieszy się również pozytywnymi opiniami i zaufaniem klientów klientów. Tym, co wyróżnia ofertę firmy są między innymi:

 • Wieloletnie doświadczenie w wykrywaniu chorób na podstawie testów DNA. Decydując się na pakiet badań genetycznych możesz zyskać bezcenną wiedzę o stanie swojego zdrowia oraz potencjalnych obciążeniach genetycznych. Dzięki temu wcześnie podejmiesz odpowiednią profilaktykę zdrowotną i obniżysz lub wyeliminujesz ryzyko poważnej choroby.
 • Profesjonalne laboratoria, wyposażone w najnowocześniejsze sprzęty do badań genetycznych. Analizy DNA oparte są na certyfikowanej metodzie Sangera i odbywają się przy użyciu sprzętu firmy Applied biosystems by Thermo Fisher Scientific.
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy - decydując się na badania otrzymasz specjalny zestaw do pobrania próbek krwi lub śliny. Jeśli nie uda ci się odpowiednio pobrać próbki, portal zwróci ci gotówkę.
 • 100% bezpieczeństwa. Serwis ZdroweGeny.pl bardzo dba o prywatność użytkowników. Do twoich wyników będziesz miał dostęp tylko ty oraz wykwalifikowany diagnosta. Również wszystkie opłaty i transakcje odbywają się przy użyciu nowoczesnych systemów szyfrowania, gwarantując pełne bezpieczeństwo danych.

Znajdź ZdroweGeny.pl na facebooku i instagramie

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie ZdroweGeny.pl, poznać statystyki, dotyczące zachorowań oraz przeczytać o tym, jak profilaktyka może pomóc w zapobieganiu poważnym dolegliwościom, polub profile ZdroweGeny.pl w mediach społecznościowych. Znajdziesz je na facebooku i Instagramie. Wśród publikowanych treści znajdziesz interesujące artykuły z zakresu zdrowia, żywienia oraz najnowszych osiągnięć medycyny. Poznasz również wszystkie aktualnie dostępne na ZdroweGeny.pl promocje oraz zdobędziesz gotowe do wykorzystania w serwisie kupony zniżkowe.

Odstąpienie od umowy

Jeśli po zamówieniu pakietu badań, zmienisz zdanie, możesz w ciągu 14 dni zwrócić zakup. Wystarczy, że poinformujesz obsługę portau ZdroweGeny.pl o swojej decyzji, wysyłając jednoznaczne oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Zwrotu zamówionego badania możesz dokonać, zanim zostanie ono aktywowane i przed otwarciem dostarczonego ci pakietu do pobierania próbek.

Masz pytania? Zadzwoń

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych przez ZdroweGeny.pl badaniach, zadzwoń pod numer infolinii: 22 123 95 55 lub nawiąż czat z konsultantem. Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego, dostępnego na stronie lub wysłać wiadomość na adres kontakt@zdrowegeny.pl. Pracownicy Działu Obsługi Klienta odpowiedzą na twoją wiadomość tak szybko, jak to możliwe.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku