Rabaty w Zdrowepodejscie Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Zdrowepodejscie

Zdrowepodejscie

10% rabatu na suplementy diety

Wartość zniżki:
10%

Ważne na:
✔️ na wybrane suplementy ✔️ Wszyscy klienci
Zdrowepodejscie

5% rabatu przy zapisie do newslettera

Wartość zniżki:
5%

Ważne na:
✔️ na cały asortyment ✔️ Wszyscy klienci
Zdrowepodejscie

Promocje na suplementy, kosmetyki i książki

Wartość zniżki:
70%

Ważne na:
✔️ na wybrane produkty ✔️ Wszyscy klienci
Zdrowepodejscie

Do 30% rabatu na zabawki dla dzieci

Wartość zniżki:
30%

Ważne na:
✔️ na zabawki i akcesoria dla dziecie na wyprzedaży ✔️ Wszyscy klienci
Zdrowepodejscie

Promocje na zdrową żywność

Wartość zniżki:
20%

Ważne na:
✔️ na zdrową żywność ✔️ Wszyscy klienci
Zdrowepodejscie

Rabaty na kosmetyki naturalne

Wartość zniżki:
Rabaty na kosmetyki naturalne

Ważne na:
✔️ na kosmetyki naturalne ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Sephora
Kody rabatowe w Sephora 20% kod rabatowy na zakupy
Kody rabatowe w apo-discounter
Kody rabatowe w apo-discounter 10 zł rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Groupon
Kody rabatowe w Groupon 15% kod rabatowy na Twoje Miasto oraz Travel
Kody rabatowe w Gobli.pl
Kody rabatowe w Gobli.pl 10 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Newchic
Kody rabatowe w Newchic Do 95% rabatu na Flash Deals
Kody rabatowe w KIKO Milano
Kody rabatowe w KIKO Milano 25 zł rabatu przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w Pinkorblue
Kody rabatowe w Pinkorblue 10% kod rabatowy na wszystko
Kody rabatowe w 5 10 15
Kody rabatowe w 5 10 15 10% rabatu za zapis do newslettera

Informacje o Zdrowepodejscie

Zdrowepodejscie
4.9 z 5 gwiazdek 10 Oceny dla Zdrowepodejscie

Zdrowepodejscie jak sama nazwa wskazuje to krok w stronę zdrowego stylu życia, który obecnie jest bardzo istotny. To miejsce pełne promocji, z których z pewnością skorzystają klienci.

Rabaty w Zdrowepodejscie 6
Największy rabat w Zdrowepodejscie 70%
Rabaty dla stałych klientów 6
Ostatnia aktualizacja 18.09.2020
Adres ZdrowePodejscie.pl Esse Sp. z o.o.
ul. Krokusowa 1-3
Łódź

Znajdż zdrową żywność i naturalne kosmetyki ZdrowePodejscie.pl

Sklep internetowy ZdrowePodejscie.pl jest prowadzony przez firmę Esse z Łodzi, od kilku lat specjalizującej się w sprzedaży wysyłkowej. ZdrowePodejscie.pl jest adresowane do wszystkich, którzy troszczą się o swoje zdrowie i chcą je zachować jak najdłużej. Firma promuje atrakcyjne produkty z dziedziny profilaktyki, leczenia oraz pokonywania chorób, dolegliwości i schorzeń. Jeśli więc klient cieszy się dobrym zdrowiem, również dla niego Zdrowepodejscie posiada suplementy, zdrową żywność, kosmetyki oraz książki, które pomogą prowadzić zdrowy styl życia.

Promocje

Zdrowepodejscie promocje to specjalna oferta skierowana do klientów ceniących swoje zdrowie oraz bezpieczeństwo, która proponuje rabaty na różnego rodzaju asortyment sięgające wartości kilkudziesięciu procent. I tak w stosunkowo niskiej cenie, klient może nabyć tabletki na stawy kolanowe czy  preparaty przeznaczone w przypadku niedoborów wapnia,. Warto  zaznaczyć że Zdrowepodejscie promocje to również idealna propozycja dla klientów, którzy bez wychodzenia z domu mogą dokonać zakupów. To produkty które pomogą zwalczyć różne schodzenia z którymi borykają się klienci. 

Blog

Miłośnicy zdrowego stylu życia a także odżywiania mogą skorzystać z bloga, który prowadzi Siegajzdrowie. To idealna okazja, dzięki której na bieżąco możemy poszerzyć swoją wiedzę o nowe, interesujące nas ciekawostki. Treści tworzone są przez doświadczone i profesjonalne osoby specjalizujące się w określonych kierunkach.

Newsletter

Warto zapisać sie do Newslettera sklepu Sięgajpozdrowie, dzięki któremu klienci mogą nie tylko lepiej wejść w komunikację z danym sklepem.  To idealna okazja na otrzymywanie aktualnych promocji, a także obowiązujących wyprzedaży. Zapisanie się do niego nie sprawia najmniejszego problemu. Wystarczy tylko podać adres email.

Asortyment

Sięgajpozdrowie chce nie tylko rozwijać wiedzę klientów na temat zdrowia, ale również pomóc im w dbaniu o nie, wybieramy też dla nich popularne i skuteczne suplementy - zioła, witaminy i minerały. W ofercie posiada również zdrową żywność, która nie zawiera szkodliwych dla ludzkiego organizmu substancji. Proponuje także kosmetyki oraz środki czyszczące bez zbędnych dodatków chemicznych. W ofercie znajdują się dodatkowo specjalistyczne książki medyczne jak i te niewymagające szerokiej wiedzy na temat zdrowia. To tytuły poświęcone leczeniu klinicznemu oraz metodom naturalnym, które można stosować samemu bez ingerencji lekarzy.

Dostawa

Zamówienia można składać bez konieczności rejestracji w Sklepie. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców Sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia. Ceny towarów nie obejmują opłat za dostawę. Koszty dostawy zostaną uwzględnione zgodnie z wybraną przez Klienta formą przesyłki. Na stronie internetowej sklepu przy każdym produkcie podany jest czas, który potrzebny jest na skompletowanie zamówienia na dany produkt, a następnie przekazanie go do wysyłki.  Za zamówione towary z dostawą na terytorium Polski Klient może wybrać następujące formy płatności : płatność przy odbiorze gotówką, przelew elektroniczny lub karta kredytowa. Warto dodać, że w przypadku gdy cena zakupów wynosi powyżej 200zl wówczas klient może liczyć na darmową dostawę.

Kontakt

Problem z wyszukaniem wymarzonej książki czy suplementu diety? Dodatkowe pytania? Wątpliwości? W tym celu klient może skontaktować się z działem obsługi klient dzwoniąc na numer 42 676 49 59 lub kontaktując się droga elektroniczną