Rabaty w Zenbox Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Zenbox

Zenbox

Od 24,60 zł miesięcznie za hosting

Wartość zniżki:
24,60 zł

Ważne na:
✔️ na ofertę zenbox 5k ✔️ Wszyscy klienci
Zenbox

30 dni gwarancji

Wartość zniżki:
30 dni gwarancji

Ważne na:
✔️ gwarancja ✔️ Wszyscy klienci

Informacje o Zenbox

Zenbox
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Zenbox

Zenbox to firma zajmująca się usługami związanymi z hostingiem. Wykorzystując Zenbox kody rabatowe, możesz zyskać najlepszą ofertę usług hostingowych dla firm na rynku.

Rabaty w Zenbox 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 09.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Zenbox
ul. Dąbrowskiego 7
Częstochowa

Zenbox.pl oferuje hosting i domeny — wybierz najlepszy pakiet dla siebie.

Marka Zenbox swoje początki wywodzi z roku 2012. Opierając swoje usługi o innowacyjne systemy, ma możliwość zapewnienia bezpieczeństwa powierzonych im danych oraz informacji. To bardzo ważna zasada we współczesnym biznesie. Głównym hasłem propagowanym przez markę, jest „hosting bez zmartwień”. Ciekawy jest sposób rozliczania się z klientami. Zenbox proponuje wysokość płatności zależną od liczby unikalnych użytkowników. To rozwiązanie opłaty za usługi hostingowe jest bardzo chwalone przez klientów firmy. Zenbox żywo reaguje na wszelkie nowinki technologiczne ze świata IT, by móc doskonale dopasowywać się do zmiennych potrzeb rynku, a co za tym idzie – również swoich klientów.

Promocje czasowe Zenbox

Zenbox oferuje trwające czasowo akcje promocyjne na różne oferowane przez siebie usługi. Aktualną promocjąjest przeniesienie się do Zenbox z hostingu w innej firmie, dzięki czemu można zyskać nawet 9 miesięcy obsługi za darmo. Zapoznaj się ze szczegółami oferty i sprawdź sam, jak wiele możesz zyskać.

Zenbox kody rabatowe w praktyce

Słyszałeś już o kodach rabatowych udostępnianych przez Kupony.pl? Jeżeli nie, to koniecznie przekonaj się jak wiele możesz dzięki nim zyskać. Wystarczy, że skopiujesz dedykowany Zenbox kod rabatowy ze strony Kupony.pl i wykorzystasz go poprzez wklejenie w odpowiednio opisane okienko w trakcie zamawiania swoich usług hostingowych. Tym samym otrzymasz zniżkę konkretnej wysokości. Naliczy się ona sama. Przekonaj się jak wiele może ci dać skorzystanie z Zenbox kody rabatowe. Są to atrakcyjne oferty obniżenia twojej należności za usługi od kilku do nawet kilkunastu procent.

Dlaczego Zenbox?

Zenbox oferuje usługi związane z hostingiem. Oprócz tego firma działa również w branży domen, kupując je, sprzedając oraz transferując. Co za tym idzie, szeroka rzesza firm i instytucji zaufało profesjonalizmowi Zenbox, powierzając im swoje bezpieczeństwo informatyczne. Współpraca z Zenbox to nieograniczone miejsce i transfer danych, nieograniczona liczba kont pocztowych, nieograniczone bazy danych oraz wsparcie techniczne. Zenbox słynie z usług swojego profesjonalnego supportu, który reaguje natychmiastowo na wszystkie problemy zgłaszane przez klientów. Oferta Zenbox jest skierowana w stronę tych klientów, którzy pragną w sposób profesjonalny zaistnieć w sieci i zyskać tym samym nowych odbiorców swoich usług.

Zakupy w Zenbox

Jeżeli wybrałeś już najbardziej interesującą cię usługę, kliknij w dedykowany jej przycisk, który przeniesie cię do twojego Koszyka zakupowego. Tam będziesz mógł wybrać wszystkie szczegóły związane z usługą. Po zarejestrowaniu się, zostaniesz przeniesiony na stronę bezpiecznych płatności elektronicznych, w ramach której będziesz miał możliwość zapłaty za wybrane przez siebie usługi. Zenbox rozpocznie świadczenie dla ciebie usług zgodnie z danymi zawartymi w formularzu zgłoszeniowym od razu po wniesieniu przez ciebie opłaty za nie.

Rezygnacja z usług Zenbox

Zenbox umożliwia ci skorzystanie z czternastodniowego, bezpłatnego okresu próbnego. W tym czasie możesz zrezygnować z usług Zenbox, jeżeli nie spełniają one twoich oczekiwań.

Najlepszy kontakt

W celu skontaktowania się z Zenbox, napisz wiadomość elektroniczną na adres kontakt@zenbox.pl. Jeżeli masz ochotę na telefoniczne rozwiązanie swoich problemów, podaj swój numer telefonu, a pracownik firmy oddzwoni do ciebie. Firma nie prowadzi jako takiej infolinii, by móc zmniejszyć koszty ponoszone przez klientów firmy. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku pomiędzy 8.00 a 16.00. Biuro Obsługi Klienta działa poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie.